Меню
 
Головна arrow Новини
У пологовому відділенні Корюківської центральної лікарні з’явилося нове обладнання

Нещодавно приватне підприємство «Глорія», подарувало пологовому відділенню Корюківської ЦРЛ фетальний монітор L8 LED + LCD.

Фетальний монітор використовуються для спостереження за вагітними в умовах жіночої консультації та в пологовому залі. Це прилад, який високо точно реєструє частоту серцевих скорочень та рухову активність плоду, скоротливу діяльність матки. Даний монітор надійний помічник при складних пологах. На екран виводяться не тільки числові значення, але і графіки в режимі реального часу. З монітора можна передати дані на будь-який комп'ютер, а також можливо виведення інформації на друк. Монітор оснащений сигналом «Тривога».

«Такий апарат необхідний у пологових відділеннях, так як забезпечує якісне спостереження за самопочуттям і плоду і вагітної жінки. Завдяки монітору лікар має можливість своєчасно виявити ускладнення, які загрожують життю дитини та вжити необхідних заходів. В той же час жінка, слухаючи серцебиття своєї майбутньої дитини, стає спокійнішою і впевненою в сприятливому завершенні пологів» – зазначив головний лікар Сергій Пивовар.



Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів