Меню
 
Головна arrow Новини
Акушерсько-гінекологічне відділення Новгород-Сіверської центральної районної лікарні після планової дезінфекції працює у звичайному режимі

Одним з показників діяльності медичних закладів є організація проведення комплексу профілактичних заходів щодо виникнення внутрішньолікарняних інфекцій. Зокрема в акушерських стаціонарах згідно з наказом МОЗ України від 10.05.2007р. №234 «Про організацію профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах» передбачається проведення поточного ремонту не рідше одного разу на рік.

В акушерсько-гінекологічному відділенні Новгород-Сіверської ЦРЛ було проведено планову дезінфекцію та поточний косметичний ремонт у пологових залах, палатах сумісного перебування матері та дитини, процедурних та інших приміщеннях відділення, який тривав з 7 по 28 липня.

Після проведення поточного бакконтролю дотримання санітарно-протиепідемічного режиму та мікробіологічного контролю стерильності акушерсько-гінекологічне відділення запрацювало у звичайному режимі.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів