Меню
 
Головна arrow Новини
Менський центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився контактним термографом для виявлення патології молочних залоз на ранніх стадіях

Апарат було придбано за рахунок коштів районного бюджету через систему електронних закупівель Prozorro у рамках програми направленої на боротьбу з онкологічними захворюваннями.

Контактний цифровий термограф призначений для обстеження молочних залоз у жінок. Завдяки високій чутливості до зміни температур у вогнищах ураження прилад дозволяє виявити патологію молочних залоз на дуже ранніх стадіях.

Термограф з’єднується з комп’ютером і кольоровим принтером, тож пацієнтка має змогу одразу отримати на руки результат – роздруковане кольорове зображення – термограму, оцінку якої здійснює лікар. Обстеження є абсолютно безпечним для організму, проводиться за попереднім записом, а у разі потреби – негайно.

«Впровадження у закладі термографії молочних залоз сприятиме покращенню ранньої діагностики раку молочної залози, що в свою чергу підвищить шанс на позитивний результат лікування. Крім того, дане дослідження дозволяє сформувати групу ризику та проводити динамічне спостереження за розвитком передракових захворювань», – зазначила головний лікар закладу Наталія Корнієнко.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів