Меню
 
Головна arrow Новини
Квартира педіатру

11 серпня голова Семенівської районної державної адміністрації Сергій Деденко вручив ключі та ордер на право проживання у службовій квартирі молодому спеціалісту – лікарю-педіатру Аллі Романовській, яка приїхала працювати до Семенівського районного центру первинної медико санітарної допомоги цього літа.

За ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Деденка в районі була розроблена і діє Програма забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я району на 2015-2017 роки, заходи якої спрямовані на розв'язання проблеми забезпечення житлом лікарів. Для залучення медичних працівників, необхідно надати їм певні соціальні гарантії, а, найкраще, – надати житло.

Службове житло для медичних працівників було відремонтовано також за фінансової підтримки депутата Чернігівської обласної ради Володимира Лобосока, директора ПП «Семенівська мануфактура» Наталії Афанасенко, директора ДП «Семенівкарайагролісгосп» Миколи Кулака, директора ТОВ ВКП «Десна» Станіслава Романчука.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів