Меню
 
Головна arrow Новини
Онкодиспансер чекає на фінансову підтримку від громад

Чернігівщина замахнулася на коштовний проект – лінійний прискорювач для лікування онкологічних хворих, аналогів якому немає в Україні і вартість якого складає більш ніж 100 млн. грн. Тож як справляється із завданням медичний підрозділ?

Як повідомив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, вагомий внесок зробила обласна влада – виділено близько 20 млн. грн. Проблемою оснащення сучасним обладнанням для лікування онкохворих мешканців області опікується особисто голова облдержадміністрації Валерій Куліч. 40 млн. грн. області було виділено із Фонду державного економічного розвитку, 3 млн. грн. вже надійшли від народних депутатів – 2 млн. грн. виділив Валерій Давиденко і 1 млн. грн. – Олександр Кодола. Ще обіцяли допомогу Олег Дмитренко (3 млн. грн.) та Олег Ляшко від своєї фракції (10 млн. грн.). Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко також переймається проблемами онкологічної допомоги, тож за його сприяння місто виділяє 10 млн. грн.

До збору необхідної суми долучилися й керівники районів та об’єднаних територіальних громад області. «Відтепер від кожної громади, у залежності від її чисельності, нам буде виділено певну суму, – розповідає Валерій Зуб. – Від громад ми маємо на сьогодні 1,6 млн. грн. З них 1 млн. грн. – від Ніжина. Наразі приймаються рішення громад Носівщини, Ічнянщини та Козелеччини. На жаль, передбачених у бюджеті коштів ще не вистачає. Але сподіваємося, що гроші на все знайдуться. Ми принагідно хочемо звернутися до небайдужих громадян із проханням допомогти нам фінансово в міру своїх сил».Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів