Меню
 
Головна arrow Новини
Медичні працівники КЗ «Новгород-Сіверський районний Центр ПМСД» прийняли участь у святкуванні Дня Новгород-Сіверського району.

В рамках заходу лікарі та медичні сестри Центру всім бажаючим проводили вимірювання артеріального тиску, ваги, пульсу, визначали індекс маси тіла та оксигенацію крові. Поширювали пам’ятки для пацієнтів щодо профілактики захворювань, пропаганди здорового способу життя, щодо залучення хворих до Урядової програми "Доступні ліки".

Протягом акції медики роздавали учасникам свята пам’ятки та проводили бесіди з питань профілактики захворювань, пропаганди здорового способу життя, залучення хворих до Урядової програми «Доступні ліки».

Нагадаємо, що з 1 квітня 2017 року діє Урядова програма «Доступні ліки», згідно якій передбачено запровадження відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу, бронхіальну астму. Для того, щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів