Меню
 
Головна arrow Новини
На базі КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «Технова» рятувальники, персонал та медики відпрацювали дії з ліквідації можливих пожеж та надзвичайних ситуацій.

На території цього закладу 29 серпня відбулися тактико-спеціальне навчання персоналу, міських підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області, бригади обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у разі виникнення можливих пожеж. Мета навчань – відпрацювання спільних дій персоналу, рятувальників та медиків по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Отже, за легендою, від чергової зміни персоналу об’єкту до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області по лінії «101» надійшло повідомлення про пожежу в турбінному відділенні головного корпусу ТЕЦ. Внаслідок розгерметизації системи охолодження підшипників турбогенератора №1 стався виток турбінного мастила з подальшим займанням розлитої рідини та водню. До місця пригоди прибуло 9 відділень підрозділів оперативно-рятувальної служби міста. Вогнеборці встановили техніку, проклали рукавні лінії та здійснили ліквідацію умовної пожежі. Для координації дій персоналу та задіяних підрозділів на місці пригоди організовано роботу штабу пожежогасіння. Під час другого етапу навчань, внаслідок корозії зварного шву сталася розгерметизація ємності з сірчаною кислотою. Враховуючи метеорологічні умови, в зону ураження потрапив головний корпус, хімічний цех та технічна територія підприємства. Відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС в області проведено розвідку стану небезпеки та організовано накладання на пошкоджену цистерну спеціального бандажу. З метою зменшення концентрації парів, пожежно-рятувальними підрозділами проведено осадження небезпечної хмари розпиленими водними струменями. Співробітники бригада екстреної медичної допомоги у складі лікаря Ольги Ткаченко та фельдшера Андрія Суклети надали необхідну першу невідкладну допомогу умовному постраждалому.

Як зазначив керівник навчань – заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації, полковник служби цивільного захисту В’ячеслав Вернидуб, в цілому підрозділи оперативно-рятувальної служби області готові до виконання завдань за призначенням. В свою чергу, керівництво об`єкту подякувало рятувальникам та висловило сподівання, що такі надзвичайні події відпрацьовуватимуться лише під час проведення спільних навчань, а не в умовах реальних екстрених ситуацій.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів