Меню
 
Головна arrow Новини
Нагороджені Відзнакою за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у 2017 році

9 серпня 2017 року в день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона у м.Києві, вперше в Україні, відбулися урочистості з нагоди відзначення найкращих медиків України та нагородження їх Орденом Святого Пантелеймона.

Номінація «Кращий лікар» КАШТАЛЬЯН Михайло Арсеньєвич - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної хірургії та військової медицини Одеського національного медичного університету. У 2014 році керував розгортанням військових шпиталів у зоні воєнних дій на сході країни. Першим в польових умовах запропонував використання ендоскопічної апаратури. Особисто оперував і врятував життя сотням бійців.

Номінація «Кращий медик» САВЧАК Мирослава Ярославівна - фельдшер пункту екстреної медичної допомоги «Чижиків» Пустомитівського району Львівської області. 26 років у професії. Працювала медичною сестрою, сільським фельдшером. З 2007 року працює фельдшером на пункті екстреної допомоги. У 2015 взяла відпустку і добровольцем поїхала працювати в НГУ «Перша медична рота», пізніше була мобілізована і служила в батальйоні імені генерала Кульчицького.

Номінація «Новатор охорони здоров’я» СЛЄСАРЕНКО Сергій Володимирович - доктор медичних наук, професор, керівник Центру термічної травми і пластичної хірургії м.Дніпро. Понад 30 років оперує пацієнтів з множинними опіковими травмами. За час бойових дій на сході країни через його відділення пройшло понад 400 бійців з численними опіковими травмами.

Номінація «Міжнародне співробітництво в охороні здоров’я» ХУБЕРТУС фон Фосс - німецький педіатр і благодійник, керівник Мюнхенського дитячого реабілітаційного центру. За його сприяння в Україні створено понад 100 реабілітаційних центрів для дітей з ураженнями нервової системи, у яких пройшли лікування та реабілітацію понад 20 тисяч дітей. За 25 років співпраці з Україною з допомогою ХУБЕРТУСА фон Фосса було реалізовано медичні проекти, загальна вартість яких склала 25 млрд євро.

Номінація «Служіння суспільству» ЗІНИЧ Ігор Вікторович (посмертно) - санітарний інструктор 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, кіборг, провів в Донецькому аеропорту рекордні 34 дні. У підвалах терміналу облаштував медичний пункт, витягував поранених з позицій і надавав першу допомогу. Сам був поранений, але від ротації відмовився. Загинув 20 січня 2015 р. під завалами в новому терміналі.

Даний захід стає традиційним. Нагородження переможців 2018 року відбудеться 9 серпня 2018р. Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті Відзнаки http://orden-panteleimon.com.ua.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів