Меню
 
Головна arrow Новини
Щороку другої суботи вересня Національні Товариства Червоного Хреста відзначають Всесвітній день першої допомоги. В цьому році цей день присвячений темі «Побутові травми».

6–7 вересня в Чернігівській обласній організації пройшов тренінг з навчання населення навичкам першої допомоги, присвячений дню першої допомоги. 12-годинний тренінг провели інструктори Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. При його проведенні учасники вивчили теорію надання першої допомоги, а також відпрацювали отримані знання на практиці. По завершенню отримали сертифікати європейського зразка.

9 вересня члени загону швидкого реагування Чернігівської області, спеціалісти обласної організації Товариства Червоного Хреста України та інструктор з першої допомоги організували захід до Всесвітнього дня першої допомоги. Захід проводився в центрі туристично-оздоровчої та виховної роботи з дітьми різного віку та їхніми батьками.

Під час заходу учасники повинні були пройти квест з завданнями, що включали в себе навчання навичкам евакуації потерпілого, накладання шин та пов’язок, надання допомоги при нещасних випадках. По закінченні учасники отримали подарунки та заохочувальні призи. Батьки та діти були задоволені, адже мали можливість здобути навички самодопомоги та допомоги при нещасних випадках та травмах, які можна отримати в домашніх умовах.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів