Меню
 
Головна arrow Новини
У холі Чернігівського онкологічного диспансеру 11 вересня встановлена мініатюра цього медичного закладу.

Як розповів головний лікар установи Валерій Зуб, ідея створення макету була привезена з-за кордону. Зараз це досить активний напрямок позиціонування медичних закладів. « Ми ж собі ставили за мету практичне використання мініатюри. Заклад доволі великий за площею. Отже людині, особливо коли вона звертається вперше до медичного закладу, вкрай складно зорієнтуватися, виникають запитання. Тепер ця проблема вирішена. Кожний корпус буде зазначено – тож наглядно буде зрозуміла географія закладу», – зазначив лікар.

Автори цього проекту ? група митців Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт», з якими медичний заклад пов’язує тісна співпраця щодо художньо-практичного оновлення онкодиспансеру. Нагадаємо, що завдяки художникам, на стінах поліклініки «злетіли» ластівки, оновлено фасад центрального корпусу, на території медзакладу з’явився водограй, у пацієнтів є можливість відпочити в чудових альтанках.

Як прокоментував Сергій Тонканов, один із творців, який відтворює в Україні міні-копії храмів, робота над мініатюрою онкодиспансеру тривала майже три місяці. Створена композиція із пластику та скла. Встановлена вона на платформу, вкриту зеленим сукном. Згодом мініатюру накриють куполом із оргскла. «Найскладніше, що було в роботі ? це зробити математичні розрахунки так, щоби не здійснити жодної помилки, а потім, не втративши «дружніх стосунків» із наукою, втілити задум у життя», – зазначив митець.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів