Меню
 
Головна arrow Новини
Галузь охорони здоров’я Чернігівщини понесла важку втрату: на 64-му році життя помер відомий організатор медичної справи, багаторічний керівник Ладанської районної лікарні Микола Миколайович Поліщук.

Згадуємо його шлях у професію, якій він віддав все своє життя:

Микола Миколайович народився 9 квітня 1953 року в селі Кам’яний Брід, Лисянського району, Черкаської області. В 1968 році закінчив середню школу і вступив до Корсунь – Шевченківського медичного училища, по закінченні якого проходив строкову службу в армії, а потім навчався у Тернопільському державному медичному інституті,закінчивши його у 1980 році.

Після навчання в інтернатурі, в 1981 році, Микола Поліщук був прийнятий на роботу в Ладанську лікарню Прилуцького району лікарем - травматологом, яку 2001-го року і очолив.

За свою бездоганну працю неодноразово нагороджений Почесною грамотою ЦРЛ, Почесною грамотою Прилуцької райдержадміністрації, Почесною грамотою Чернігівської облдержадміністрації, Почесною грамотою Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Почесною грамотою Прилуцької районної ради.

Микола Миколайович виховав двох прекрасних дітей сина та доньку, яка нині успадкувала його справу.

Здавалося б, цій людині варто було б ще жити та жити, але невблаганна хвороба на 64-му році життя забрала з наших рядів чуйного колегу, мудрого батька, щирого дідуся, вірного друга.

Для всіх хто йшов з ним поруч, він був взірцем порядності, мудрості, людяності, відданості своїй справі.

Микола Миколайович був висококваліфікованим працівником, подавав руку допомоги молодим колегам та товаришам. За своє професійне життя він поставив на ноги не одного хворого. Тому його знали, любили і поважали, а відтак, ще довго будуть згадувати не лише у Ладанській лікарні, а і в районі та далеко за межами Чернігівщини, адже він зміг завоювати авторитет у тисяч людей.

Коли людина, що приходить у цей світ, цікава і самодостатня, вона потрібна багатьом людям, бо сповнена хороших надій і сподівань. А якщо відходить у світ інший, то разом із нею відходять і перші трудові кроки, і радість батьківська, і мрії, які, на жаль, не здійснилися. Втім, залишається пам’ять і любов в серцях тих, з ким працював, кому допомагав, кого любив і на кого покладав надії.

За своє життя Микола Миколайович багато встиг зробити у цьому світі, допоміг безлічі людей знайти свій шлях у житті. Для всіх, хто працював з ним поруч, він був взірцем порядності, мудрості, людяності, відданості своїй справі.

Тому лише усміхненим, життєрадісним, завжди готовим допомогти, навчити, підказати, розрадити – саме таким запам’ятається всім, нам, його колегам і друзям, Микола Миколайович Поліщук. Вічна йому пам’ять!

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів