Меню
 
Головна arrow Новини
Святий Миколай привітав хворих діток.

З 16 по 19 грудня 2010 року, за ініціативи Президента України Віктора Януковича, в закладах охорони здоров’я Чернігівській області проведена благодійна акція "З відкритим серцем до кожної дитини".

В акції взяли участь керівники обласних медичних закладів, благодійники, представники громадських організацій. Зокрема, в Прилуцькому спеціалізованому будинку дитини "Надія" відбувся ранок "Веселі свята в цирку". Вихованців закладу відвідали керівники місцевої адміністрації, Прилуцької райради, представники державних та громадських установ, благодійники. Вони привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з Днем Святого Миколая. Дітям вручено вітальні листівки від Президента України, подарунки (солодощі, канцелярські товари, засоби особистої гігієни), а також подарунки для потреб закладу (11 ходунків, апарат для проведення УВЧ-терапії, дитячі меблі, холодильник та комп’ютер).

Концертно-розважальні заходи до Дня Святого Миколая упродовж тижня були проведені й для вихованців обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та реабілітаційного Центру "Відродження": "Я Святого Миколая у віконце виглядаю". Під час цих заходів 190 дітей-вихованців Центру отримали святкові подарунки.

До проведення благодійної акції долучились також медичні працівники Чернігівської обласної дитячої лікарні. Для дітей вони організували конкурс образотворчих робіт "До нас приходить Святий Миколай" та концерт за участю учнів музичної школи №2 м. Чернігова.

Благодійна акція відбулася і в педіатричному відділенні Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення. Там проводився конкурс дитячого малюнка та театралізована вистава до Дня Святого Миколая. Дітям були вручені подарунки.

Свято для пацієнтів дитячого відділення № 14 Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні влаштували студенти-волонтери, а подарунки – розвиваючі іграшки, одяг, фрукти та солодощі, надали працівники Чернігівської митниці.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів