Меню
 
Головна arrow Новини
В обласній науковій медичній бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка до «Дня козацтва» та «Дня захисника України», які відзначаються 14 жовтня, та символізують нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України.

На виставці представлені книги «Іменем війська запорізького» В. Сергійчика, «Україна. Історія» О Субтельного, «Запорожці» та інші, в яких розповідається про самобутню історію українського козацтва періоду XV-XVIII століть, яке втілило в собі кращі національні риси українського народу та обороняло рідний край від зовнішніх ворогів, чинило активний опір соціальному та національно-релігійному гнобленню, стало творцем нової форми державності на українських землях. Колискою козацтва була Південна Україна, що знаходилася на межі двох різних цивілізацій: європейської (хліборобської, християнської) та азійської (кочової, мусульманської). Саме специфічні умови порубіжжя та особливості тодішнього життя і породили такий феномен як українське козацтво.

Увагу відвідувачів бібліотеки також привертають книги «Історія українського війська» та «Вклонімося доземно українському солдату», де представлені матеріали про постать сучасного захисника України, який бореться на Сході України за кожну п’ядь української землі.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів