Меню
 
Головна arrow Новини
Лінійний прискорювач: плюс три мільйони від народного депутата України Олега Дмитренка

Придбання сучасного лінійного прискорювача Elekta, вкрай ефективної і поряд з тим надзвичайно вартісної апаратури, стало проривом у лікуванні онкохворих Чернігівщини. Орієнтовна сума цього обладнання складала близько 100 млн. гривень.

Як зазначалося раніше, 5 липня в обласному онкологічному диспансері відбулося підписання меморандуму щодо співпраці між народними обранцями та онкологами закладу.

За інформацією головного лікаря онкологічного диспансеру Валерія Зуба, днями до збору коштів приєднався Олег Дмитренко – народний депутат України, який перерахував три мільйони гривень.

Олег Дмитренко підкреслив, що щодня в Україні 450 людей дізнаються про діагноз рак, при цьому понад 30% усіх випадків онкологічних захворювань діагностується на пізніх стадіях і це змушує онкологів постійно шукати нові прогресивні методики боротьби зі злоякісними утвореннями. Тому він, як народний депутат, вбачає одним із завдань пошук важелів, які би всіляко сприяли подоланню в нашому регіоні страшного захворювання. «Перевага лінійного прискорювача доведена – на відміну від гамма-терапевтичних апаратів, які вже значно застаріли, він не містить радіоактивних елементів, самостійно генерує випромінювання, тому більш безпечний. Оснащення відділення променевої терапії лінійним прискорювачем надасть можливість забезпечити безперервну роботу апаратів без потреби заміни джерел випромінювання та якісно покращити боротьбу з цією хворобою», – прокоментував свій крок Олег Дмитренко.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів