Меню
 
Головна arrow Новини
20 жовтня в обласному онкодиспансері відбудеться день відкритих дверей

У Чернігівському обласному онкологічному диспансері 20 жовтня традиційно пройде «День відкритих дверей». Нагадаємо, що з 2005 року цього дня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Як зазначив головний лікар закладу Валерій Зуб, така масштабна кампанія пов’язана з тим, що рак із року в рік молодіє. Саме тому у всьому прогресивному світі намагаються всіляко привернути увагу до необхідності раннього виявлення раку молочної залози.

Завідувач поліклінічного відділення онкодиспансеру Олександр Заїка акцентував увагу на тому, що 20 жовтня буде задіяно весь лікарський потенціал мамологічної допомоги онкодиспансеру. Щоб уникнути черг та непорозумінь, Олександр Заїка розповів про алгоритм проходження безкоштовного обстеження:

• Безкоштовний консультативний прийом громадян онкологами-мамологами проводитиметься в поліклініці облонкодиспансеру – з 9.00 до 15.00.

• Безкоштовні ультразвукові (УЗД – апарат) та мамографічні дослідження (мамограф) молочних залоз проводитимуться лише після проведення консультативного огляду громадян лікарем-мамологом та виключно за направленням фахівця.

Більш детальну інформацією можна отримати, звернувшись до реєстратури поліклінічного відділення обласного онкологічного диспансеру за телефоном: (0462) 5-30-07.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів