Меню
 
Головна arrow Новини
У межах Всесвітнього для боротьби з раком молочної залози 20 жовтня на території Чернігівського обласного онкологічного диспансеру стартує рожевий флешмоб «# Я пройшла. А ти?».

Захід почнеться о 9 годині ранку та має на меті привернути увагу суспільства до онкологічних захворювань і спонукати жінок до своєчасного мамологічного обстеження та проходження мамографії. Ініціаторами заходу є студенти Чернігівського національного технологічного університету та онкологи диспансеру. Як акцентував увагу головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, Всесвітній день боротьби з раком грудей проводиться з метою привернення уваги спільноти до стану свого здоров’я. «Цього дня ми намагатимемось нагадати про важливість своєчасної діагностики раку і можливості його подолання на ранніх стадіях. Суспільна акція мотивує людей до того, що пріоритети треба віддати на користь здорового способу життя та вкотре доводить, що на Чернігівщині є спеціалізований медичний заклад, високодосвідчені фахівці, апаратура ? усе це дозволяє отримати комплексну допомогу, від якісної діагностики до лікування», – розповів керівник закладу.

Як зазначила завідувач кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню Чернігівського національного технологічного університету Катерина Кальницька, студенти вже котрий рік поспіль беруть активну участь в акціях. Тож цього разу, створивши масштабну живу рожеву стрічку, яка є символом протидії страшному захворюванню, студентська спільнота намагатиметься особистим прикладом довести, що жіноче здоров’я – це не лише особиста проблема жінки, це соціальна проблема суспільства. «Тож майбутні соціальні працівники, які розуміються на тому, через яку психологічну травму доводиться пройти онкологічному хворому, його оточенню вкотре наголошують на своєчасному медичному огляді, яке рятує життя», – наголосила Катерина Кальницька.

Пройди мамологічний огляд та подовжити рожеву стрічку можеш і ти! В онкодиспансері – день відкритих дверей. Заради вашого здоров’я працює бригада мамологів. Кожна бажаюча отримає консультаційний огляд лікаря та пройде за показаннями мамографію.

Довідково: За дев’ять місяців 2017 року в Чернігівській області зареєстровано 231 випадок первинних захворювань на рак молочної залози, що на 7,2% нижче за показник за такий же період 2016 року, коли він дорівнював 252 особи.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів