Меню
 
Головна arrow Новини
Понад століття на ниві підготовки медичних кадрів.

Протягом тижня в Ніжинському медичному коледжі Чернігівської обласної ради проходив ряд заходів, присвячених 110-й річниці з часу утворення цього навчального закладу.

Зокрема,17 жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття Музею історії коледжу, першими відвідувачами якого стали члени викладацького колективу та студенти. Також розпочато ведення «Книги відгуків».

Упродовж святкування – 18 та 19 жовтня – проведено науково-практичну конференцію «Сторінки історії Ніжинського медичного коледжу Чернігівської обласної ради». До її підготовки протягом року викладачі коледжу на чолі з директором вивчали архівні матеріали в державних архівах Ніжина та Чернігова. Відтак, опрацьовані матеріали і були представлені на конференції. Гостями заходу були: Дудченко Г.М. – директор Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського, Кедун І.С. – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин НДУ імені Миколи Гоголя та Петриченко В.А. – викладач суспільно-освітніх дисциплін

У рамках проведення програми «Знай та контролюй свій тиск» студенти коледжу відвідали соціальні заклади міста, де ними було організовано інформаційно-освітню акцію з вимірюванням артеріального тиску, консультування з питань дотримання здорового способу життя. Так студенти вимірювали тиск усім бажаючим відвідувачам та працівникам служб зайнятості, пенсійного фонду, служб соціального захисту, міськради, райради і просто перехожим. Крім того, поширювали інформаційні пам’ятки з поясненнями та порадами щодо ведення здорового способу життя, правильного контролю артеріального тиску, про ускладнення, що можуть виникнути при гіпертонічних станах. Завдяки цій акції громадяни міста дізнались про свій тиск, дехто зрозумів причину своїх нездужань, поганого самопочуття і це спонукало багатьох звернутися до лікаря за повноцінним консультуванням та обстеженням.

20 жовтня відбулися урочисті збори з нагоди 110-ї річниці Ніжинського медичного коледжу. У цей особливий для Ніжинського медичного коледжу день туди завітали керівники області, міста, району. Серед поважних гостей були: голова Чернігівської обласної ради – Ігор Вдовенко, начальник Управління охорони здоров`я Чернігівської облдержадміністрації – Петро Гармаш, міський голова – Анатолій Лінник, секретар міської ради – Валерій Салогуб , заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади – Сергій Дзюба, голова Ніжинської районної ради – Олег Бузун, голова Ніжинської районної державної адміністрації – Вячеслав Івашин, головний лікар Чернігівської обласної лікарні – Андрій Жиденко, головний лікар Чернігівської міської лікарні №2 – Володимир Фаль, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області, директор коледжу транспорту та комп’ютерних технологій – Віктор Радченко, директор Чернігівського базового медичного коледжу Чернігівської обласної ради Микола Самойленко, директор Прилуцького медичного училища Чернігівської обласної ради Тетяна Котляр, помічник народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат, депутат міської ради Володимир Мамедов, а також очільники медичних установ Ніжина.

Урочиста частина була досить цікавою та насиченою, адже на ній було представлено яскраві хореографічні та вокальні номери від студентської молоді. Також відбулося нагородження викладачів та співробітників коледжу почесними грамотами та подяками.

Нині Ніжинський медичний коледж – це навчальний заклад, який готує медичних спеціалістів для лікувально-профілактичних закладів області та держави. За 110 років існування закладу змінювався керівний та педагогічний склад, що прагнув покращити умови для навчання та розвитку кожної особистості. На даний час медичним коледжем керує Світлана Дуднік. Колектив викладачів – це когорта висококваліфікованих педагогів і медиків з власним баченням сучасної моделі освіти, з великим бажанням і можливостями навчати й виховувати сучасну молодь. А студенти коледжу – колектив згуртованої молоді, об’єднаних єдиною метою – стати медичним працівником і високо нести це почесне звання.

За весь час свого існування коледж дав путівку в життя багатьом тисячам випускників, які своєю плідною працею та успіхами у галузі поширюють та примножують славу своєї альма-матер на ниві охорони здоров'я. Відтак, давні традиції та активне сьогодення, пам’ять про минуле й далекоглядні перспективні плани на майбутнє – все це об’єднує сьогодні колектив коледжу.

21 жовтня пройшла зустріч колишніх працівників коледжу та випускників, під час якої гості відвідали Музей історії навчального закладу, переглянули відеофільм, присвячений його минувшині та сьогоденню. Зусиллями студентської ради коледжу було організовано святковий концерт, який став приємним подарунком для гостей.

Члени студентської ради вдало організували проведення оригінального флешмобу – понад дві сотні студентів стали живим ланцюгом між корпусами і виконали танок, а по завершенню вишикувалися у величезні цифри, які символізують річницю з дня заснування улюбленого закладу. Саджанець дуба, який висадили учасники святкувань, відтепер символізуватиме міцність колективу викладачів та згуртованість студентської родини.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів