Меню
 
Головна arrow Новини
Згідно з Національною програмою «Доступні ліки» понад півмільйона жителів Чернігівщини вже отримали лікарські препарати, – про це в ефірі ПАТ НСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» заявив начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш.

Відтак загальна сума, на яку виписані рецептурні препарати, становить майже 12 мільйонів гривень.

«Нині розмір коштів, виділених на реалізацію Програми, становить понад 18 млн. 700 тисяч гривень, що значно перевищує початкову суму у 13 млн. грн., – зазначив Петро Гармаш, – А от на 2018 рік контрольні показники становитимуть майже 26 млн. грн. Передбачається, що фінансування програми «Доступні ліки» на 2018 рік буде значно збільшене, участь у ній братимуть більше препаратів для лікування також ревматоїдного артриту та хвороб щитоподібної залози. Хоча, дійсно, до переліку ліків не входять комбіновані препарати, втім, медики та пацієнти мають надію на те, що перелік надалі буде суттєво збільшений, адже про це свідчить стала тенденція.

Серед районів, що лідирують по реалізації програми «Доступні ліки» – Коропський (використання коштів становить 83%), Чернігівський, Новгород-Сіверський (82%) та м. Прилуки (81%). Крім того, інші райони також все активніше використовують виділені на ці цілі кошти. Один з позитивів реалізації урядової програми – збільшення звернень до первинної ланки, адже рецепти можна отримати лише у сімейного лікаря або дільничного терапевта».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів