Меню
 
Головна arrow Новини
Відтепер лікарі Семенівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги виїжджатимуть на виклик до пацієнтів на новому автомобілі.

Голова Семенівської райдержадміністрації Сергій Деденко разом із заступником Олександром Кравцовим 27 жовтня вручили ключі від нового автомобіля ЗАЗ SENS в.о. головного лікаря центру ПМСД Таїсії Насалевець. Автомобіль придбаний за та кошти районного бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, .

Медики та працівники КЗ «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» високо оцінили такий подарунок, адже тепер вони швидше зможуть доїжджати до пацієнтів у найвіддаленіші куточки району та надавати своєчасну допомогу.

«Машини для виїзду сімейних лікарів у медичному закладі вже давно потребували заміни, тож новий автомобіль буде нам у великій нагоді, – зазначила в.о. головного лікаря закладу Таїсія Насалевець. – Також дякуємо народному депутату Анатолію Євлахову за сприяння у виділенні субвенції для придбання автомобіля».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів