Меню
 
Головна arrow Новини
Вже не перший рік Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України проводить на території області благодійну акцію «П’ять картоплин», яка відбувається з метою привернення уваги суспільства до проблем внутрішньо переміщених осіб, інвалідів АТО та сімей загиблих учасників АТО, вразливих категорій місцевого населення та надання благодійної та психосоціальної допомоги. Цього разу вона проходила з 1 вересня по 31 жовтня.

Під час акції червонохрестівці та волонтери брали активну участь у зборі коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, засобів гігієни, предметів першої необхідності для надання адресної допомоги громадянам із групи ризику та з числа внутрішньо переміщених осіб, інвалідам АТО та сім’ям загиблих, іншим вразливим категоріям населення області.

Активну участь в акції прийняли Чернігівська та Ніжинська міські організації Товариства Червоного Хреста України, Прилуцька та Н.-Сіверська міськрайонні організації Товариства Червоного Хреста України, Бобровицька, Коропська, Ріпкінська, Носівська районні організації Товариства Червоного Хреста України.

Долучилися до благодійної акції і школярі м. Прилук, які допомагали волонтерам розносити овочі самотнім громадянам похилого віку та інвалідам. Найактивнішу участь прийняли учні ЗОШ №7 та №9, спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій №6, ЗОШ, Прилуцької гімназії №5. Підопічні отримали допомогу та дуже вдячні всім, хто долучився до благодійної акції.

Під час проведення благодійної акції міськими, міськрайонними та районними організаціями Товариства Червоного Хреста України зібрано продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, засобів гігієни, тощо на суму 473212 гривень, надано допомогу 3951 особам.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів