Меню
 
Головна arrow Новини
З наступного року в Бобровиці народжувати буде престижно: тут на базі центральної районної лікарні побудують перинатальний центр.

Рішення про будівництво у місті перинатального центру ухвалено Державною архітектурно-будівельної інспекцією України.

Передбачається, що новий медичний заклад буде розташовано в окремому двоповерховому приміщенні, розрахованому на 25 ліжок. Загальна площа приміщень становитиме понад 3,5 тисячі квадратних метрів, на якій розмістяться палати, пологові зали, маніпуляційний кабінет, ординаторська тощо. Як зазначив головний лікар Бобровицької ЦРЛ Федір Тодоріко, будівельники вже майже місяць працюють на об’єкті зведення центру.

«Як свідчать наші домовленості, конкретної дати запуску у дію перинатального центру немає. Але підрядники та будівельники нам пообіцяли, що протягом наступного року комплекс запрацює. Чому комплекс? Справа в тому, що на одному з поверхів ми розмістимо діагностичний центр, в якому працюватиме сучасна апаратура – рентгенобладнання, лабораторія, кабінет УЗ – діагностики, кардіографи та інше. Таким чином, майбутній перинатальний центр стане єдиним подібним закладом серед районів Чернігівщини, що значно підвищить престиж надання спеціалізованої, вузькопрофільної медичної та родопомічної допомоги. Нині в нашому пологовому відділенні здійснюється 460-480 пологів на рік, причому породіллі до нас приїжджають з Носівки, Козельця і навіть Києва. А із початком роботи перинатального центру кількість пологів на базі Бобровицької ЦРЛ збільшиться у рази», – наголосив Федір Тодоріко.

Загальна вартість робіт по зведенню центру становить близько 10 млн. грн., 10 % з якого спрямовано з місцевого бюджету.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів