Меню
 
Головна arrow Новини
Хіміотерапевтичне відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру отримало почесне звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Табличка з офіційним підтвердженням про стовідсоткову чистоту вже висить на вході до відділення, на що акцентувала увагу Людмила Катреча, фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю». Саме ця структура виносила рішення щодо отримання почесної відзнаки.

Як зазначив головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, у диспансері це вже друге за рахунком відділення, яке відповідає такому рівню. Першим було відділення пухлин голови, шиї та грудної клітки. Втім колектив має за мету, щоби кожен із підрозділів відповідав сучасним стандартам чистоти.

Хіміотерапевтичне відділення забезпечили сучасним інвентарем, який вже себе виправдовує якістю прибирання та дозволяє суттєво економити кошти на дезінфікуючих засобах. Вже можна побачити, як під час проведення процедур у маніпуляційному кабінеті доступне зручне ліктьове дозування мила та антисептику, знезараження виробів медичного призначення відразу відбувається у спеціальних маркованих ємкостях, шприці після використання спалюються в деструкторах. Важливим також є прибирання приміщень за двовідерною системою, яка, завдяки своїй ергономічності, мінімізує фізичне втручання в цей процес молодшого персоналу, а отже ? унеможливлюється перехресне інфікування лікарняних поверхонь.

За словами завідувача хіміотерапевтичного відділення Сергія Матвійчука, присвоєння статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» накладає на медичний персонал значну відповідальність з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги. Втім колектив готовий щоденно доводити, що хіміотерапевтичне відділення гідне такого високого звання.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів