Меню
 
Головна arrow Новини
Віддати частинку себе та подарувати шанс на життя, з такою метою представники громадської організації та небайдужі жителі Прилуцького району відвідали центральну району лікарню задля поповнення запасів донорської крові.

Усвідомлюючи проблему дефіциту донорської крові в закладах охорони здоров’я, представники громадської організації «Патріот Батьківщини», до якої входять бійці АТО, стали ініціаторами акції небайдужих людей, що прийшли здати кров для тих хто її потребує.

«Подібні заходи конче необхідні для збереження та спасіння життя, адже щомиті у людей будь-якого віку виникає потреба в переливанні крові, – зазначив головний лікар закладу Володимир Колейко. – Проте її не завжди та всім вистачає. Тому кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу – порятунок людських життів».

На думку учасників громадської організації, участь у цій акції – це чудова нагода проявити свої кращі людські якості, допомогти хворим, відволіктися від тривожних буднів позитивними емоціями благодійності.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів