Меню
 
Головна arrow Новини
КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД» працює над покращенням матеріально-технічної бази закладу

Складно, напевно, оцінити яку роль відіграє в сучасному житті комп'ютер. Сказати що важливу, це практично нічого не сказати. Комп’ютерна техніка міцно закріпилася і у лікувальному процесі. На сьогодні комп’ютер для медичного працівника – це необхідність, а не примха.

Розуміючи необхідність комп’ютеризації лікувальних закладів, Ічнянським центром первинної медико-санітарної допомоги в поточному році придбана комп’ютерна техніка для 12 лікарів первинної ланки на суму 179 тис. грн. Лікарські амбулаторії ЦПМСД підключені до мережі Інтернет та приєднані до електронної системи е-Health. Ведеться робота по підключенню до даної системи його структурних підрозділів та лікарів.

«В умовах сучасної реформи медичної галузі комп’ютеризація закладів первинної ланки – це необхідність без якої заклади не зможуть повноцінно працювати, – зазначила головний лікар закладу Оксана Денисенко. – Дане придбання сприятиме підвищенню якості надання медичних послуг, використовуватиметься для ведення реєстрів пацієнтів, оптимізації процесу обов'язкової звітності та поліпшення доступності медичної допомоги».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів