Меню
 
Головна arrow Новини
З 15 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України оголошує проведення в області благодійної акції: «Допоможемо здійснити мрію дитини».

Мета акції – подарувати відчуття дива та частину доброти дітям, які опинилися в скрутних життєвих умовах, хворим, малозабезпеченим, багатодітним, внутрішньо переміщеним, дітям, які позбавлені батьківської опіки. Активну участь у проведенні акції приймають всі міські, міськрайонні та районні організації Товариства Червоного Хреста України. «Для вирішення підготовчих та організаційних питань ми проводимо зустрічі з зацікавленими організаціями щодо надання адресної допомоги, звертаємося до підприємств, установ та до всіх небайдужих мешканців області долучитися до участі в акції і допомогти зібрати подарунки дітям,– повідомила голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Оксана Мудра. – Ці подарунки будуть вручені дітям під час новорічних свят. Якщо у нас вийде виконати всі бажання соціально незахищених дітей, вони зможуть переконатися, що в Новорічну ніч дійсно здійснюються всі мрії».

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Мазепи 1-Б, тел. (04622) 4-00-92; (04622 ) 4-02-42. Наш р/рахунок 26008000036846, код 02940397, банк ПАТ «Укрсоцбанк», м. Київ, МФО 300023.

Банки одягу знаходиться в кожній міській та районних організаціях, в м. Чернігові за адресою: м. Чернігів, вул. проспект Миру 44, тел.. 660 – 822.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів