Меню
 
Головна arrow Новини
Медична галузь: яким буде бюджет 2018 року?

7 грудня відбулася одинадцята сесія обласної ради сьомого скликання, на якій прийнятий бюджет Чернігівщини на 2018 рік. Згідно з рішенням сесії, система охорони здоров’я Чернігівщини отримає 814,7 млн. грн., з яких 673 млн. грн. надійде з фонду державної субвенції. Здебільшого кошти буде спрямовано на виплату заробітної плати працівникам, комунальні послуги, медикаменти та харчування.

«Загалом вся наша система охорони здоров’я страждає через недостатнє фінансування та потребує додаткових коштів, – зазначив присутній на сесії заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Пулін. – Нині нам вкрай необхідно завершити проект із ведення в дію лінійного прискорювача, розташованого в обласному онкологічному диспансері, там на вистачає приблизно 7 млн. грн. із 107 млн. грн. його вартості. Будемо вважати, що це завдання основне на даному етапі. З цього приводу ми надсилали низку звернень до депутатів обласної ради, Верховної Ради України та представників медичної спільноти області. До речі, багато хто з медиків перерахували свій одноденний заробіток на ці цілі. Крім того, нам у цьому плані допомагають заклади культури та освіти.

Нині до бюджету вже внесено низку змін, що стосуються розвитку медицини Чернігівщини. Вони здебільшого спрямовані на захищені статті, якими ми «закриваємо» наступний рік, дякуючи коштам, що приходять в область централізовано. Але ж, у порівнянні із 2017 роком, бюджет 2018 року відповідає нашим потребам. Тобто, галузь працюватиме і виконуватиме покладені на неї завдання».

Зокрема, депутати передбачили 1,4 млн. грн. на реконструкцію покрівлі нового корпусу КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер», реконструкцію димової труби корпусу № 1 автономної котельної установки в Орлівському психоневрологічному інтернаті –424 тис. грн., реконструкцію тепломережі житлового корпусу № 1 в Орлівському психоневрологічному інтернаті – 65 тис. грн.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів