Меню
 
Головна arrow Новини
У Новгород-Сіверській ЦРЛ завершена реорганізація ліжкового фонду

У КЗ «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І.В. Буяльського» завершилась запланована реорганізація стаціонарних відділень та приведення ліжкового фонду у відповідність до реальних потреб населення у допомозі. Відтепер у лікарні функціонують два відділення змішаного типу – хірургічне та терапевтичне. У кожному з них розгорнуто по 45 ліжок: у хірургічному – 20 хірургічних, 7 очних, по 5 травматологічних, гінекологічних, отоларингологічних та 3 урологічних ліжка; у терапевтичному – 18 терапевтичних, 15 неврологічних та 12 кардіологічних ліжка.

«Проведені зміни дозволили зосередити основні клінічні відділення та параклінічні служби у головному корпусі лікарні, забезпечивши кращу доступність до лабораторного, рентгенологічного, ультразвукового та інших досліджень, до консультацій фахівців та, у разі необхідності, до відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії», – повідомила головний лікар закладу Світлана Шам.

Крім двох зазначених вище відділень, у головному корпусі також розміщені дитяче, пологове відділення та відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

В окремих корпусах лікарні відповідно до санітарно-протиепідемічних вимог розташовані інфекційне відділення на 11 ліжок та туберкульозне на 10 ліжок.

Під час реорганізації відділень посади лікарів були збережені та укомплектовані достатньою кількістю середніх і молодших медичних працівників відповідно до потреби у догляді за хворими та виконання лікарських призначень.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів