Меню
 
Головна arrow Новини
Колектив Чернігівської центральної районної лікарні вже багато років приймає участь у донорському русі.

Щонайменше 2 рази на рік на базі лікарні всі небайдужі приходять здати кров, заради здоров’я та життя тих, хто її потребує. Кожного разу виїзна бригада обласної станції переливання крові здійснює заготівлю донорської крові від постійних перевірених донорів. Регулярне донорство дає змогу виготовляти якісні та безпечні гемокомпоненти, які так необхідні для лікування пацієнтів з важкими захворюваннями. Усвідомлюючи це, медичні працівники центральної районної лікарні вже тривалий час залишаються надійними партнерами служби крові Чернігівщини. Відповідальність за здоров'я та життя своїх пацієнтів спонукає їх бути не тільки донорами, а й активними агітаторами донорства крові та її компонентів. Так, головний лікар закладу Дмитро Руденко сам є активним донором, а також максимально сприяє розвитку донорства на Чернігівщини. Його прикладу слідують лікарі, медичні сестри та інший персонал закладу. Цього разу 43 працівники центральної районної лікарні та центру ПМСД Чернігівського району здали більше 19 літрів крові.

Адміністрація КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ» дякує керівництву та працівникам обласної станції переливання крові за сприяння у проведенні виїзного Дня донора, а всім працівникам – за активну участь в благородній справі – дачі крові.

В свою чергу, обласна станція переливання крові сподівається на подальшу співпрацю у справі розвитку донорства крові.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів