Меню
 
Головна arrow Новини
Медичний Оскар»: кого обере Чернігівщина?»

В Україні, в тому числі і в Чернігівській області з грудня 2017 р. стартує процес відбору кандидатів на здобуття у 2018 році найвищої відзнаки для медиків – «Ордену Святого Пантелеймона».

Саме з цього приводу в обласній державній адміністрації 14 грудня відбулося засідання Регіональної ради за участі заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової та начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша.

Учасники ознайомилися з Положенням конкурсу по присвоєнню Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та спланували інформаційну кампанію.

«Чернігівщина має достойних представників сфери охорони здоров’я, людей професії, подвижників. Наше завдання, аби про них знала вся Україна», — наголосила Наталія Романова.

Найдостойніших лікарів, медсестер, фельдшерів обиратимуть у п’яти номінаціях:

• «Найкращий лікар»;

• «Найкращий медичний працівник»;

• «Новатор охорони здоров’я»;

• «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»;

• «Взірець служіння суспільству».

Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймону» також вирішила особливу увагу приділити молодим лікарям та медсестрам. Було ухвалено рішення запровадити «Медаль Святого Пантелеймона», якою нагороджуватимуть молодих медпрацівників віком до 35 років. Кандидатів на здобуття медалі мають право пропонувати медичні заклади, лікарські та сестринські асоціації, профспілкові та всеукраїнські громадські організації, ради молодих вчених та інших.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів