Меню
 
Головна arrow Новини
У дитячому відділенні Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру з нагоди дня Святого Миколая сьогодні привітали маленьких пацієнтів.

Подарунки дітям привезли голова благодійного фонду «Подолаємо туберкульоз разом» Віталій Лисенко, голова правління громадської організації «Спілка жінок України» в місті Чернігові Людмила Канюка та заступник голови Тетяна Руденок, приватний підприємець Оксана Острицька, від Чернігівського міського військового комісаріату та колективу альянсу «Маркет» – Вадим Володько, колектив громадської організації «Добрий самаритянин» та церкви «Перемога». Гості передали до відділення приліжкові тумбочки, шафу, одяг, ковдри, посуд.

Діти, що перебувають на лікуванні, провели концерт для гостей та подякували за отримані подарунки – солодощі, фрукти, настільні ігри, іграшки.

«Чудово, що у наших маленьких пацієнтів, дякуючи подарункам та привітанням, зберігається віра у чудеса та казку, – зазначив головний лікар закладу Микола Дейкун. – Вони отримують більше позитивних емоцій і це сприятиме їх швидшому одужанню».Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів