Меню
 
Головна arrow Новини
Зустріч партнерів щодо впровадження пацієнт-орієнтовних технологій амбулаторного лікування туберкульозу в області відбулася 20 грудня у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».

У листопаді цього року БО «Чернігівська Мережа» виграла у конкурсі проектів, проведеному БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та МБФ «Альянс громадського здоров’я» з питань забезпечення контрольованого лікування та психосоціального супроводу пацієнтів з туберкульозом на амбулаторному етапі лікування. І ось, вже з 1 січня 2018 року в області розпочнеться його реалізація.

Як пояснив головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун взаємодія по веденню хворих на туберкульоз буде здійснюватися наступним чином: «Лікарями проводиться оцінка ризику переривання лікування пацієнтами, що закінчили курс в стаціонарі, в подальшому. У разі наявності такого ризику, пацієнта буде передано представнику БО «Чернігівська Мережа» для здійснення соціального супроводу амбулаторного лікування (за заявкою на соціальний супровід). Лікар, який направив пацієнта на супровід, та представник БО «Чернігівська Мережа» будуть підтримувати зв'язок та співпрацювати в інтересах пацієнта. Щомісячно проводитиметься звірка даних із реєстром хворих на туберкульоз».

Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер вже має позитивний досвід співпраці з БО «Чернігівська Мережа» у спільному веденні хворих на туберкульоз. Тому, учасники зустрічі партнерів висловили обґрунтовані сподівання, що при практичному відпрацюванні питань співпраці та взаємодії результати лікування хворих, особливо із віддалених населених пунктів області, будуть значно ефективніші.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів