Меню
 
Головна arrow Новини
В онкодиспансері з’явилося нове ендоскопічне обладнання

У Чернігівському обласному онкологічному диспансері оновили арсенал ендоскопічного обладнання. Нещодавній здобуток – відеоендоскопічна система Olimpus Evis Exera.

Як прокоментував лікар-ендоскопіст поліклінічного відділення онкодиспансеру Костянтин Запорожець, нове обладнання – цифровий ендоскоп високого класу, на якому проводяться гастро- та колоноскопічні дослідження. Відеосистема надає найкраще зображення в ендоскопії. Обладнання оснащене форматом HDTV (телебачення високої чіткості), який забезпечує чіткі, яскраві, різкі відеозображення слизової шлунково-кишкового тракту на моніторі, дозволяє відрізнити запальні явища від передпухлинної патології та ранніх форм пухлин. Апарат дозволяє з високою точністю візуалізувати капіляри, структури слизової оболонки та інші об'єкти досліджуваних органів. Апаратура також незамінна для оцінки ефективності проведеного лікування. За необхідності проводиться прицільне вивчення зміненої ділянки із застосуванням функції збільшення і функції NBI (функція спектральної візуалізації судинної структури тканини).

Ця функція дозволяє диференціювати судинну мережу та інші структури за рахунок відтворення зображення у вузькому діапазоні світлових хвиль.

Дана апаратура дозволяє за один прийом здійснити макроскопічне дослідження, провести забір секрету та тканин, а за необхідності провести селективні і невідкладні лікувальні маніпуляції.

На сьогодні в онкодиспансері є апаратура для огляду стравоходу шлунку, дванадцятипалої кишки, товстого кішківника, термінального відділу клубової кишки. Вона підключається до нового процесора.

За два тижні роботи нової ендоскопічної системи дослідження здійснено більш ніж 20 пацієнтам.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів