Меню
 
Головна arrow Новини
КНапередодні Нового року молодому спеціалісту, лікарю-терапевту Срібнянської ЦРЛ Наталії Степаненко вручили ключі від однокімнатної квартири.

Цю приємну місію виконали голова районної державної адміністрації Ніна Бондаренко та голова районної ради Олена Панченко. Керівники району також привітали колектив центральної районної лікарні з Новим роком та Різдвом Христовим. Побажали всім щастя, добра, миру, злагоди та професійних звершень.

Наталія Степаненко вже 3-й рік працює лікарем-терапевтом в Срібнянській ЦРЛ, народилася на Срібнянщині. Керівництво та пацієнти її поважають і цінують як кваліфікованого спеціаліста. Квартиру отримала в рамках районної програми «Місцеві стимули для медичних працівників», метою якої є підвищення соціального захисту медичних працівників, заохочення молодих спеціалістів до роботи в сільській місцевості. На це були спрямовані кошти спецфонду в розмірі 169тис.728 грн. Вся процедура купівлі квартири пройшла через систему ПРОЗОРО.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів