Меню
 
Головна arrow Новини
Менську ЦРЛ відвідали поважні персони, щоб привітати щасливих мам

Напередодні нового року КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» відвідали представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Начальник управління Олег Трейтяк привітав щасливих мам квітами та вручив їм свідоцтва про народження немовлят. Вітання отримали п’ять породіль, троє з яких з Сосницького району.

По закінченню офіційної частини проведені збори трудового колективу, де надано роз’яснення про зміни в законодавстві. Всі бажаючі могли поставити запитання та отримати кваліфіковану відповідь.

Нагадаємо, що на базі КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» вже впродовж 2-х років працює фронт-офіс із видачі свідоцтв про народження дітей. Основною метою функціонування фронт-офісу є забезпечення прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтв про народження дитини мамам, які народили дітей у акушерсько-гінекологічному відділенні закладу. Батькам не потрібно з малюками на руках стояти в довжелезних чергах у РАЦСах, мамі не треба тричі нагадувати татусеві остаточно вибране ім’я для новонародженої дитини. Тепер в цьому важливому сімейному дійстві вони беруть участь разом.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів