Меню
 
Головна arrow Новини
Ніжинська центральна міська лікарня ім. Галицького стає потужним закладом щодо надання висококваліфікованої ургентної хірургічної та травматологічної допомоги: силами місцевої громади там оновлено профільне відділення. Відтепер лікарня повністю відповідатиме новому статусу головного спеціалізованого закладу госпітального округу.

Як зазначив головний лікар Ніжинської ЦМЛ Олександр Костирко, у розбудові та оновленні хірургічно-травматологічної служби лікарні є нагальна необхідність, адже процес реформування орієнтований, у першу чергу, на наближення спеціалізованої медичної допомоги до населення у закладах другого рівня.

«Місто Ніжин знаходиться в центрі області на шосе Кіпті – Глухів. А це – величезний потік транспорту, залізничний вузол. Тому велика кількість травмованих пацієнтів поступає також з інших районів і 80% з них – травматологічного профілю. Ми прийняли рішення провести ремонт, створити операційні блоки. Всі операційні оснастили обладнанням, інструментарієм. Також зробили палату інтенсивного лікування для важких хворих. Ми готуємося до виконання покладених на нас обов’язків та придбали новий апарат штучної вентиляції легень «Бриз», на який витратили близько 250 тис. грн., сучасний рентген проникливий ортопедичний операційний стіл, електродрелі, осциляторні пили, набори травматологічного інструментарію, голкоутримувачі, на що з місцевого бюджету витрачено близько 460 тис. грн. Придбано нові меблі в операційний блок на суму біля 40 тис. грн.», – повідомив Олександр Костирко.

Працівники лікарні впевнені, що Ніжинська ЦМЛ у повному обсязі виконуватиме функцію головного медичного закладу госпітального округу, особливо у плані надання хірургічної допомоги. Тому керівництво закладу разом із Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації приділяють увагу кадровому забезпеченню і вже тепер в інтернатурі навчається 7 лікарів - хірургів, якими у подальшому поповниться штат цього медичного закладу.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів