Меню
 
Головна arrow Новини
Районна програма діє

У 2017 році одинадцятою сесією сьомого скликання Новгород – Сіверської районної ради була затверджена районна Програма забезпечення лікарями медичних закладів Новгород - Сіверського району. Згідно неї передбачається низка заходів щодо залучення на роботу у медзаклади району лікарів, зокрема молодих фахівців. Програма почала активно впроваджуватися: двоє молодих лікарів КЗ «Новгород – Сіверська ЦРЛ», які приступили до роботи у серпні минулого року отримали матеріальну допомогу у трьохкратному розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів, виділених із районного бюджету на виконання зазначеної Програми.

Ця одноразова адресна грошова допомога була надана хірургу та акушер-гінекологу після укладання ними договору про роботу у лікарні на термін 5 років.

Крім того, у минулому році комісією був проведений конкурс та відібрана кандидатура для навчання у вищому навчальному закладі за рахунок коштів районного бюджету, з якою перед початком 2017-2018 навчального року був укладений договір на навчання. Переможницею конкурсу стала студентка Сумського державного університету, на навчання якої з районного бюджету на початку поточного навчального року було виділено 20,7 тис. грн.

Таким чином, виконання програми дозволить поліпшити стан забезпечення медичних закладів лікарями, а відтак, поліпшити доступність та якість медичної допомоги населенню району.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів