Меню
 
Головна arrow Новини
Переміщення стоматологічних кабінетів

Відтоді, як головний корпус з поліклінікою Новгород-Сіверської ЦРЛ був введений в експлуатацію, стоматологічна допомога населенню району надавалась у приміщенні поліклініки. Проте наприкінці 2017 року сесією районної ради було прийнято рішення про передачу з 01 січня 2018 року будівлі поліклініки в оперативне управління районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Відтак постало питання про переміщення кабінетів стоматологів-терапевтів до головного корпусу лікарні.

За кошти, надані з районного бюджету, був зроблений ремонт кабінетів, підведені комунікації та проведений демонтаж, монтаж і пусконалагоджувальні роботи. Закупівля матеріалів та послуг здійснювалась через систему електронних торгів ProZorro, що дало змогу зекономити 29 тис. грн. Ці кошти планується використати для завершення косметичного ремонту поліклініки та стоматкабінетів.

11-12 січня переміщення стоматологічної служби було завершене і лікарі-стоматологи почали надавати допомогу пацієнтам району у звичайному режимі.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів