Меню
 
Головна arrow Новини
На початку року Чернігівська обласна громадська організація «Відродження нації» відкрила на базі кабінету «Довіра» КЗ «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня» проект «Профілактика ВІЛ та туберкульозу серед ін’єкційних споживачів наркотиків та їх партнерів, робітників комерційного сексу та їх партнерів у Новгород-Сіверському районі».

Метою проекту є консультування та обстеження пацієнтів на ВІЛ-інфекцію та гепатит С. Також проектом передбачена видача та обмін одноразових шприців, голок, роздача спиртових серветок, презервативів, лубриканту для зазначених контингентів.

У рамках проекту наприкінці минулого тижня ЦРЛ відвідала мобільна група громадської організації «Відродження нації», якою було проведене заняття з працівниками кабінету «Довіра» та надані витратні матеріали для подальшої роботи з пацієнтами. До кабінету передані одноразові шприці, голки, презервативи, лубрикант, спиртові серветки, гумові рукавиці та швидкі тести для виявлення ВІЛ-інфекції і гепатиту С.

Реалізації проекту дасть змогу покращити виявлення ВІЛ інфікованих серед груп ризику та подальшого наданням їм безоплатної медикаментозної терапії.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів