Меню
 
Головна arrow Новини
В КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» продовжується робота по удосконаленню організації надання медичної допомоги населенню, забезпеченню якості лікувально-діагностичного процесу.

З початку нового року тут створено приймально-діагностичне відділення, яке працює в цілодобовому режимі. У відділенні пацієнти мають змогу у будь-який час дня і ночі отримати необхідну допомогу.

Для забезпечення роботи у новому підрозділі є всі необхідні кабінети: кабінет прийому хворих, приміщення для очікування пацієнтів та їх супроводжуючих, оглядова кімната, маніпуляційний кабінет, операційна для малих хірургічних втручань, палата надання невідкладної медичної допомоги та проведення екстреної діагностики, кімната санітарної обробки хворих, тощо.

«Приймально-діагностичне відділення є тією структурою, з якої починається госпіталізація хворих, – зазначив головний лікар закладу Петро Хомрач. – Від оперативності та злагодженості дій колективу відділення залежить не тільки нормальне функціонування цілої лікарні, а іноді і здоров'я і життя пацієнта».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів