Меню
 
Головна arrow Новини
Здоров'я жінки та немовляти є основними пріоритетами акушерсько-гінекологічної служби Новгород-Сіверського району, а головними досягненнями – використання новітніх технологій.

Акушерсько-гінекологічної служба КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» надає спеціалізовану медичну допомогу в умовах цілодобового стаціонару.

Пологове відділення розраховане на 9 ліжок та має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». Згідно з міжнародними стандартами у відділенні функціонують індивідуальні пологові зали з операційною, палати для спільного перебування матері та дитини. В індивідуальних пологових залах є ліжка для пологів, крісла для вертикальних пологів, шведські стінки, м'ячі, створені умови для моніторингу спостереження за роділлею та станом плода під час пологів. У відділенні накопичений досвід ведення сімейних та партнерських пологів, головна ідея яких – це створення домашньої атмосфери.

В складі хірургічного відділення змішаного типу функціоную 5 гінекологічних ліжок, на яких надається допомога вагітним у терміні до 22 тижнів, жінкам з різною гінекологічною патологією. У відділенні виконуються малі гінекологічні операції, лікування захворювань шийки матки, а також надається ургентна оперативна допомога.

Таким чином, акушерсько-гінекологічна служба КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» готова до надання планової та екстреної медичної допомоги в умовах реформування галузі.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів