Меню
 
Головна arrow Новини
Кір таки не оминув Чернігівщину: нині в інфекційному відділенні Чернігівської міської лікарні №2 на лікуванні перебуває хвора, в якої встановлено діагноз «кір».

Як повідомила завідувач інфекційного відділення Чернігівської міської лікарні №2 Світлана Ворона, дівчина заразилася під час перебування у м. Коломиї, що на Івано-Франківшині. Нині її стан задовільний.

У зв’язку з появою першого у цьому році випадку кору в регіоні, скликано засідання обласного оперативного штабу з протидії інфекції під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша. На засіданні визначено план невідкладних заходів з попередження розповсюдження хвороби.

Довідково: За словами заступника головного лікаря обласної дитячої лікарні Людмили Кривець в області проти кору у віці 1 року вакциновано 97,8% дітей, у віці 6 років – 95,1% дітей. Відсоток додаткової вакцинації дітей віком від 2 до 8 років, які не отримували щеплень раніше складає 77%. Область забезпечена достатньою кількістю вакцин проти кору для дітей.

Нагадуємо, що єдиним ефективним засобом профілактики кору та запобігання ускладнень є вакцинація.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів