Меню
 
Головна arrow Новини
Медицина Прилуччини - інвестиції та реалії

В минулому році на базі Прилуцької центральної районної лікарні відбулася зустріч голови райдержадміністрації Дениса Росовського та адміністрації закладу з інвесторами Прилуцького району, на якій обговорювалися питання реконструкції терапевтичного корпусу лікарні за спонсорські кошти інвесторів, що орендують земельні ділянки на території району.

І сьогодні ми бачимо результати співпраці. Будівельними бригадами ТОВ «КрокУкрЗалізБуд» та ТОВ «АгроКім» проведені капітальні ремонти туалетних кімнат та забезпечили їх необхідним обладнанням, світильниками, бойлером.

Будівельними бригадами ТОВ «Агрікор-Холдинг» відремонтовані 3 палати, в яких замінено вікна, двері, система водовідведення та водопостачання, стіни, стеля, підлога. У палатах установлені нові ліжка з матрацами, плазмові телевізори.

На цьому тижні головний лікар Прилуцької ЦРЛ Володимир Колейко ознайомив в.о. голови райдержадміністрації Антоніну Стукалову з обсягом виконаних робіт. Гості відвідали терапевтичне відділення, де проведено ремонт коридору та анестезіологічне відділення, де тепер світлі палати, поновлене медобладнання.

Присутні також побували в кабінеті гастроскопічних досліджень поліклінічного відділення де мали змогу побачити роботу нового відеогастроскопу.

«На черзі ремонт дахів харчоблоку, рентгенкабінету, водовідведення території закладу, які чекають благодійних коштів, – зазначив головний лікар Прилуцької ЦРЛ Володимир Колейко. – При спільній роботі працівників галузі, керівників об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних голів, інвесторів, як показує досвід, все це можливо».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів