Меню
 
Головна arrow Новини
Проблем із наявністю вакцин на Чернігівщині немає.

В деяких регіонах України спостерігається певний дефіцит препаратів для профілактичного щеплення проти кору та дифтерії. Наприклад, Закарпаття ними забезпечене лише на 20%. Втім, на Чернігівщині препаратів достатньо, адже про це своєчасно потурбувалися відповідні органи влади і Управління охорони здоров’я облдержадміністрації. За словами заступника головного лікаря КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Людмили Кривець, нині лікувально-профілактичні заклади мають 13066 доз вакцини проти кору.

«Що стосується вакцини проти дифтерії та правця, то нині у нас в наявності 67456 доз для дітей та дорослих. Ця цифра формується із заявок, які надходять з районів області,– зазначає Людмила Кривець. – Проблем із надходженням препаратів для щеплення немає і це дуже добре, адже люди почали прихильніше ставитися до щеплення, зокрема, проти дифтерії. В нас навіть є залишок вакцини АДП-М для дорослих, яка також надходить в райони області.

Чернігівська міська дитяча поліклініка №1 – заклад-отримувач імунобіологічних препаратів, який розподіляє їх по іншим медичним закладам к для дітей і дорослих. Для профілактики дифтерії нині в області використовуються безпечні вакцини болгарського та індійського виробництва. Вакцинація здійснюється цілком безкоштовно за місцем проживання».

Для проходження вакцинації проти дифтерії дорослим необхідно звернутися до свого дільничного терапевта або сімейного лікаря, заповнити відповідний документ – «Інформовану згоду та оцінку стану здоров’я особи на проведення щеплення». Також бажано мати із собою амбулаторну картку з інформацією про здійснення попередніх щеплень. Дітям для проведення щеплення необхідно звернутися до дільничного педіатра

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів