Меню
 
Головна arrow Новини
Підсумки роботи Новгород-Сіверської ЦРЛ за минулий рік та завдання щодо удосконалення медичної допомоги населенню району у поточному році 07 лютого були обговорені на розширеному засіданні медичної ради закладу.

Як наголосила у своїй доповіді головний лікар Світлана Шам, діяльність центральної районної лікарні була спрямована на забезпечення доступності спеціалізованої медичної допомоги усім верствам населення, динамічний розвиток системи охорони здоров'я з орієнтацією на запобігання захворювань, пропагування здорового способу життя, підвищення професійного рівня медичних кадрів, зміцнення матеріально-технічної бази, раціональне використання наявних матеріальних ресурсів та пошук додаткових джерел фінансування.

«У результаті проведеної у 2017 році реорганізації потужність поліклінічного відділення не змінилась, а ліжковий фонд був приведений до реальної потреби населення у стаціонарній допомозі, – зазначила Світлана Шам. – У результаті пологове відділення почало функціонувати як самостійний структурний підрозділ, терапевтичне – як відділення змішаного типу з кардіологічними та неврологічними ліжками, а до складу хірургічного відділення змішаного типу увійшли також і гінекологічні ліжка. За рахунок зменшення витрат на утримання приміщень та енергоносії досягнута економія бюджетних коштів у сумі 355,4 тис. грн.».

Показники роботи лікарні свідчать про поліпшення доступності і якості медичної допомоги. На цьому більш детально зупинились під час обговорення доповіді головного лікаря провідні районні фахівці. Пріоритетними завданнями 2018 року медична рада визначила запобігання малюкової та материнської смертності, забезпечення якісного динамічного нагляду за вагітними, попередження поширення соціально-значимих захворювань, зниження рівня захворюваності та смертності населення, формування у населення здорового способу життя. А ще – покращення матеріально-технічної бази лікарні, придбання двох автомобілів, співпрацю з органами місцевої влади щодо залучення лікарів на роботу в ЦРЛ та забезпечення їх службовим житлом відповідно до прийнятої Програми.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів