Меню
 
Головна arrow Новини
Щорічно 9 лютого відзначається Міжнародний день стоматолога. В цей день у більшості країн світу прийнято вітати лікарів-стоматологів із професійним святом.

З цієї нагоди головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА зі спеціальності «Стоматологія», головний лікар КЛПЗ «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» Сергій Горбань звертається до колег:

«За останні роки галузь зробила значний крок уперед. Помітні позитивні зрушення і у стоматології Чернігівської області. І дуже важливу роль у прогресі відіграє саме професіоналізм стоматологів, як молодих, так і досвідчених. Бо від цього напряму залежить якість надання стоматологічної допомоги та стоматологічне здоров’я населення.

Лікарі-стоматологи області постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують тренінги, лекції та семінари, практикують та впроваджують у свою роботу сучасні матеріали та методики. Налагоджено професійне спілкування у Чернігівському обласному осередку Асоціації стоматологів України, адже важливо обговорювати причини виникнення захворювань, їх лікування та звертати увагу на профілактику, ділитися досвідом та напрацюваннями.

Шановні колеги!


У день професійного свята хочеться привітати всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність із цією унікальною, важливою та актуальною професією – лікар-стоматолог. І побажати здоров’я, наснаги, реалізації всіх планів та сподівань. Адже стоматологія для нас це не просто робота. Стоматологія – це спосіб життя, поклик душі, джерело натхнення.

Успіхів всім Вам! Зі святом!»



Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів