Меню
 
Головна arrow Новини
1 березня після капітального ремонту відбулося відкриття неврологічного відділення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня».

Ремонтні роботи було розпочато у листопаді 2017 року і ось тепер тут замінені вікна на металопластикові склопакети та встановлені жалюзі, проведено нову електропроводку, відремонтовано коридори та палати, замінено покриття підлоги, санітарні кімнати облицьовані плиткою та замінена сантехніка, у кожну палату підведено водопостачання та встановлені умивальники. В їдальні встановлений електронагрівач та нові мийки для посуду, а у палату для інвалідів війни придбано телевізор та холодильник. Також у відділення придбано 15 функціональних ліжок.

Витрати на ремонт склали 892,4 тис. грн., з яких 803,7 тис. грн. було виділено з місцевого бюджету, а 88,7 тис. грн. на придбання ліжок надав благодійний фонд «Імпульс» за підтримки народного депутата України Олега Дмитренка.

Медичний персонал з урочистим відкриттям неврологічного відділення вітали голова районної держадміністрації Василь Кучерина та голова районної ради Володимир Ляховенко, які побажали персоналу відділення плідної праці, а мешканцям районну – комфортних медичних послуг.

Головний лікар ЦРЛ Федір Тодоріко подякував керівництву району за підтримку, співпрацю та турботу про медичну галузь та привітав усіх з такою приємною подією. Завдяки виділеним коштам та професіоналізму виконавців все було зроблено дуже швидко та професійно.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів