Меню
 
Головна arrow Новини
Ефективна дезінфекція і прибирання приміщень - важливий компонент профілактичних заходів у лікувальному закладі

У Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері пройшла конференція з питань поводження із небезпечними медичними відходами, що містять патогенні мікроорганізми, токсичні речовини та можуть призводити до забруднення навколишнього природного середовища, бути причиною інфекційних та неінфекційних хвороб.

Вирішення питань правильного поводження із відходами дуже актуально саме для протитуберкульозного закладу. Саме тому, головний лікар Микола Дейкун ініціював проведення навчального заходу, в якому прийняли участь лікарі, медичні сестри, працівники господарчої служби.

Фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча ознайомила присутніх з правилами поводження з медичними відходами. Детально були обговорені питання білизняного режиму (збір, сортування, зберігання, транспортування, дезінфекція, прання, сушіння, прасування, ремонт, утилізація текстильних виробів), адже заражена постільна та натільна білизна хворих може спричиняти інфекційні та паразитарні захворювання.

Представник німецької компанії «Vermop» Євген Сухарєв та продакт-менеджер компанії ТОВ «Лізоформ Медікал» Юлія Грищенко розповіли про сучасні комплексні системи прибирання, серед яких система PreWash, що дозволяє досягти чистоти прибирання та забезпечити профілактику госпітальних інфекцій.

Після конференції було проведено гігієнічний аудит бактеріологічної лабораторії для подальшої участі у Всеукраїнському проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів