Меню
 
Головна arrow Новини
Безоплатне тестування на ВІЛ-інфекцію проводилось всім бажаючим в управлінні праці та соціального захисту Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

На останньому засіданні Новгород-Сіверської районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу було запропоновано проводити обстеження на ВІЛ-інфекцію осіб із груп ризику, які звертаються за допомогою до управління праці та соціального захисту райдержадміністрації, а також соціальних працівників та співробітників цього управління.

І ось 5 березня 2018 року з 9 години ранку працівники кабінету «Довіра» Новгород-Сіверської ЦРЛ розпочали роботу безпосередньо в управлінні праці. З бажаючими обстежитись проводилось дотестове консультування для визначення у поведінці індивідуальних ризиків щодо можливості інфікування вірусом імунодефіциту, потім проводилось обстеження швидкими тестами (результат якого надавався через 15-20 хвилин) та післятестове консультування з повідомленням результату аналізу.

«Метою акції було раннє виявлення ВІЛ-позитивних осіб та взяття їх на диспансерний облік, – зазначила медична сестра кабінету «Довіра» Людмила Надточій. – Основний принцип такого тестування – повна конфіденційність інформації, яка стала відома консультанту. Це передбачено чинним законодавством України та неухильно виконується працівниками кабінету».

Тестування проводилось за підтримки благодійної організації «Відродження нації», яка надала безкоштовні тести, одноразові гумові рукавички та інформаційно-просвітницькі матеріали.

Найбільше порадувало організаторів акції те, що усі результати були негативні.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів