Меню
 
Головна arrow Новини
Конкурс професійної майстерності пройшов у Новгород-Сіверській ЦРЛ

Результат лікування пацієнта залежить не тільки від своєчасності та правильності встановлення діагнозу, кваліфікації лікаря, дотримання протоколів обстеження та лікування, а й значною мірою від професійного уміння медичної сестри, володіння нею професійними навичками щодо догляду за хворими, дотримання правил асептики та антисептики, виконання процедур та маніпуляцій.

Саме тому у КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» був проведений традиційний щорічний конкурс «Краща за фахом», перший етап якого відбувся ще у лютому, коли 10 медичних сестер з усіх відділень лікарні вирішували тестові завдання. За підсумками оцінювання рівня теоретичних знань до другого етапу конкурсу вийшли 5 учасниць, які змогли надати правильні відповіді на більшість питань, а дві медичні сестри – Малей Олеся та Шолох Раїса – із 187 запитань дали правильну відповідь на 186 з них.

У другому турі оцінювалась вже безпосередньо професійна майстерність, уміння вправно та правильно виконати маніпуляції, які щодня зустрічаються у роботі медичної сестри. А ще конкурсантки продемонстрували кмітливість, спроможність вирішувати раптові позаштатні ситуації, що виникають у повсякденній роботі.

Підтримували учасниць конкурсу, допомагали у підготовці та вболівали за них працівники структурних підрозділів, які на той час були вільні від роботи.

За рішенням жюрі безсумнівним переможцем конкурсу стала маніпуляційна медична сестра хірургічного відділення змішаного типу Раїса Шолох, яка й буде представляти КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» на обласному конкурсі.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів