Меню
 
Головна arrow Новини
Розпочалася акція «Серце до серця»

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень для дітей з вадами слуху.

Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461, 42 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 181 399, 87 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування зору.

Минулого року Чернігівська область за результатом збору коштів у період проведення акції «Я хочу бачити життя» зібрала – 69 300,85 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано в Чернігівську обласну дитячу лікарню сучасне медичне обладнання, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні, а саме:

- апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» – 3 шт.;

- апарат «Ручеек» для тренування акомодації – 1 шт.

Просимо долучитися до проведення акції яка проходитиме цьогоріч під гаслом «Почуй світ!».

Рахунок для благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Чернігівської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Партнером акції (з 2 по 22 квітня 2018 року) є ПАТ «КредоБанк», через мережу якого перерахування коштів здійснюється без комісії.

За додатковою інформацією звертатись до Ірини Симонової, обласного представника ВБФ «Серце до серця» та координатора акції у Чернігівській області (093-340-36-53; gastella30@gmail.com).

Не будьте байдужими до проблем хворих дітей!

Прес-служба Управління охорони
здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів